Altıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat AcentasıAltıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat Acentası

Kaydolarak, 6eylulturizm'in Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum

Zaten bir üye misiniz?

Altıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat AcentasıAltıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat Acentası

Hesabınız yok mu?

PAMUKKALE TUR/11-12-13 OCAK

PAMUKKALE TURU

11-12-13 OCAK

2 GECE 3 GÜN

11 OCAK 1.GÜN

Sabah 05 :00’da kapalı spor salonunun önünden hareket ediyoruz. Akhisar Ramız Köfte’de kahvaltı yapıyoruz.(EKSTRA 20 TL ) Kahvaltıdan sonra kumaş-bez dokumaları ile ünlü Buldan’ da dokuma ürünleri hayranlıkla izliyor, arzu eden misafirlerimizle alışveriş yapıyoruz. “kızıl su kaynağı” olarak adlandırdığımız Kara Hayıt kasabasını görüyoruz. Kasaba gezintisinden sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.(PAMTERMAL OTEL)

12 OCAK 2.GÜN

Otelde konaklama. Dileyen misafirlerimiz Karahayıt kasabasını gezebilirler. (PAMTERMAL OTEL)

13 OCAK 3.GÜN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kalsiyum içeren doğal su kaynakları nedeni ile oluşan ünlü beyaz Pamukkale Travertenleri’ni panoramik olarak görüyoruz ve fotoğraf için burada serbest zaman veriyoruz. Pamukkale travertenlerinin ardından Akhisar-Gölmarmara-Salihli-Alaşehir-Denizli’de yaklaşık rakımı 1400 metre olan Bağbaşı Yaylası’na geçiyoruz.Bağbaşı yaylasında fotoğraf çekimi ve serbest zaman sonrası Balıkesir’e dönüş yoluna giriyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

1-Ulaşım

2-Seyahat Sigortası

3-2 Gece otel konaklaması

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

1-Kişisel harcamalar

2-Telefirik ücreti

Yorumlar
Turumuzu Paylaşınız