Altıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat AcentasıAltıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat Acentası

Kaydolarak, 6eylulturizm'in Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum

Zaten bir üye misiniz?

Altıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat AcentasıAltıeylül Turizm Balıkesir – Avcıoğlu Seyahat Acentası

Hesabınız yok mu?

KASTAMONU-ILGAZ-SAFRANBOLU TURU /2-3 MART 2019

KASTAMONU ILGAZ TURU

KİŞİ BAŞI 375 TL

1.GÜN (01.03.2019)

Hareket saatimiz 23:00.

Hareket yeri Kapalı Spor Salonu.

2.GÜN(02.03.2019)

ILGAZ DAĞI MİLLİ PARKI-KASTAMONU ŞEHİR GEZİSİ

Balıkesir’den hareket ettikten sonra Bolu Dağı’nı geçince uygun yerde kahvaltı molası verip, saat 9:00 civarı, Batı Karadeniz Bölgesinin en yüksek dağında bulunan ‘’Ilgaz Anadolu’nun sen yüce bir dağısın’’ Türküsüyle Ilgaz Dağı Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Burada 12:00 a kadar serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz bu mükemmel doğada  kayabilir,isteyenler doğa yürüyüşü yapabilirler.Buradan ayrıldıktan sonra yaklaşık 45 dakika mesafedeki Kastamonu’ya ulaşıyoruz.Burada öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek olarak size , Ecevit Çorbası,Pastırmalı Ekmek,Hindi Etli Banduma,Tirit,Etli Yaprak Sarması,Döner,Kaşık Helva’yı tavsiye ederiz. Yemek sonrası Kastamonu’da Şerife Bacı Anıtı,Liva Paşa Konağı, Etnografya Müzesi,Münire Müzesi ve El Sanatları Çarşısını gezip otelimize geçiyoruz.Konaklamamız Kastamonu’da.

3.GÜN(03.03.2019)

SAFRANBOLU-HIDIRLIK TEPESİ-HÜKÜMET KONAĞI-CİNCİ HAN- KAYMAKAMLAR KONAĞI

   Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Kastamonu ya 1 saat 45 dakika uzaklıktaki, UNESCO tarafından koruma altına alınan tarihi Safranbolu’ya geçiyoruz. Burada  tokatlı kanyonu ve cam terası geziyoruz. Daha sonra ilk olarak dünyanın nadir namazgahlarından olan ve güzel  bir Safranbolu görüntüsü sunan Hıdırlık Tepesine gidip, Eski Safranbolu’yu ,Saat Kulesini veHükümet Konağını fotoğrafladıktan sonra,Eski çarşı,Cinci Han ve Hamamı ,Kaymakamlar Konağı, Yemeniciler Arastası’nı geziyoruz.Demirciler ve Bakırcılar çarşısını da gezip akşam üzeri Balıkesir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

  FİYATA DAHİL OLANLAR

  • 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
  • OTELDE AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI
  • SEYAHAT SİGORTASI
  • REHBERLİK HİZMETİ
  • OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR
  • ULAŞIM

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

  •  MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
  •  EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

 

 

Yorumlar
Turumuzu Paylaşınız